Intex pravougaoni bazen Ultra XTR 975 x 488 x 132 cm set sa pumpom i opremom – 26374NPID EK000597654
Dostavljamo već od 03.06.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 15 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Intex Ultra XTR bazen metalna konstrukcija 975 x 488 x 132 cm + pješčana pumpa, merdevine, podloga, prekrivač - 55719
Vrhunski nadzemni bazen velikog formata sa čvrstom metalnom konstrukcijom i bogatom dodatnom opremom za potpuno ljetno uživanje.
Ultra XTR Frame bazeni su vrhunski nadzemni bazeni iz Intexa. Ovaj bazen nudi visokokvalitetnu konstrukciju u najvećoj mogućoj veličini, što ga čini savršenim za kupanje i ugošćavanje prijatelja i porodice u vlastitom dvorištu.
Čvrsta metalna konstrukcija, velika površina za plivanje i elegantan izgled čine ga odličnim izborom za korisnike koji žele premium bazen sa dugotrajnom izdržljivošću.
Komplet dolazi s luksuznim sigurnosnim merdevinama, pumpom s pješčanim filterom, podlogom i prekrivačem za bazen, što omogućava jednostavno održavanje i potpunu spremnost za korištenje.
Ključne karakteristike
- Snažna filtracija vode sa uključenom 220 - 240 V pješčanom filter pumpom s Hydro Aeration® tehnologijom za jednostavno održavanje
- Snažna zaštita od hrđe u kombinaciji snažnog pocinčanog čelika s naprednim unutarnjim i vanjskim premazom u prahu
- Inovativni dizajn čeličnog okvira koji optimizira oblik i raspodjelu težine za povećanu snagu i izdržljivost
- Kompozitni T-zglobovi precizno dizajnirani za snagu, zaštitu metalnog okvira i jednostavnu montažu: Easy lock System™ koji se jednostavno spaja - nije potreban alat
- Čvrsta troslojna podloga sa visokom otpornošću na bušenje i kidanje
- Dimenzije: 975 x 132 x 488 cm
- Materijal: SuperTough PVC™ / čelik
- Kapacitet bazena: 54368 l
- Namijenjeno za uzrast: 6+
U paketu dolazi
- merdevine za bazen
- podloga za bazen od izdržljivog materijala
- Krystal Clear SX2800 pješčana filter pumpa (220-240V) sa protokom od 10500 l/h
- prekrivač za bazen
| Dužina (cm) | 975 cm |
| Masa | 126.99 kg |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Siva |
| Kapacitet bazena | 54369 l |
| Oblik bazena | Pravougaoni |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 132 cm |
| Širina | 488 cm |
| Dužina | 975 cm |